Kilka słów na nowy początek

by - wtorek, sierpnia 01, 2017


Do tego żeby wrócić do blogowania na dobrą sprawę przygotowywałyśmy się co najmniej od miesiąca, ale napisanie wstępu, jak większość rzeczy w studenckim życiu, zostawiłyśmy na ostatnią chwilę. Temperatura powyżej 35 stopni Celsjusza nie sprzyja jakiejkolwiek produktywności czy też dokładności zatem za każdy błąd z góry przepraszamy, ale nie chciałyśmy dłużej zwlekać z napisaniem tych kilku słów - We’re back! Po bodajże dwóch latach od założenia Razem kulturalnie i około roku od opublikowania ostatniego posta; po skończeniu studiów licencjackich zarówno przez Pannę M., jak i Kalę; i rozpoczęciu (no, albo prawie rozpoczęciu) kolejnego etapu edukacji przez naszą dwójkę,  postanowiłyśmy reaktywować bloga i spróbować dać mu jeszcze jedną szansę. 

Nie będziemy się wdawać w szczegóły co spowodowało, że Razem kulturalnie na pewien okres zakończyło swoją działalność, bo szkoda czasu na to aby oglądać się za siebie. Nowe oblicze bloga nie będzie jakoś znacząco odbiegać od tego do czego Was przyzwyczaiłyśmy, ale jednak pewne zmiany nastąpią - jak być może zdążyliście zauważyć, zrezygnowałyśmy z niektórych kategorii postów (m.in. z cyklu cud, miód i orzeszki, który przeniesiony zostanie na blogowego fanpage’a). Planujemy skupić się głównie na kulturze, zwłaszcza filmach, bo ostatnimi czasy to nasza mała obsesja, ale planujemy też kilka autorskich cykli, które sukcesywnie przedstawimy Wam w tym miesiącu (podpowiedź: jeden z nich będzie ściśle związany z licencjatem Kali). Chciałybyśmy publikować bardziej systematycznie - narzuciłyśmy na siebie tempo dwóch postów na tydzień (środa i niedziela), ale zobaczymy jak długo uda nam się ów stan utrzymać. 

Mamy nadzieję, że będziecie nam tutaj towarzyszyć i uda nam się wspólnie stworzyć mały, przytulny zakątek w Internecie! A pierwszy “prawilny” post ukaże się już jutro.

Monika i Karolina

You May Also Like

0 komentarze